Anchor Blue Print

ŠIJEME TISKNEME BARVÍME V INDIGO KUSOVÉ ORIGINÁLY

Náš modrý příběh . . .

Nápad na vytvoření #mojekotva vznikl za účelem navrhnout alternativní vzory pro výrobu modrotiskové řemeslné dílny, a tím podpořit naši tradiční výrobu. Modrotisk je kvalitní, ruční, lidový, estetický výrobek a má svoji jedinečnost čímž, je pro nás všechny cennou srdeční záležitostí.

Celý proces počínaje výrobou tkaniny po konečné šití, probíhá v České Republice. Vzor #mojekotva je ručně vyražen na bavlnu, plátna jsou původními postupy barveny v rodiné firmě Jochových, která má více než 100 letou generační tradici v produkci modrotisku.

Velký důraz je u nás kladen na originalitu střihu, kvalitu šítí, tradiční ruční tisk, barevnou autentičnost indiga, praktičnost nošení. 

Náš cíl zachování výrobních postupů pro další generace.

Zakotvěte s námi v přístavu tradice

Tým Moje Kotva

Textilní tiskařská technika modrotisk se nachází od roku 2018 na seznamu nehmotného kulturního dědictví Organizace OSN pro vzdělání, vědu a kulturu.

Strážnický modrotisk
UNESCO

Co dodat?

David Knall

Anchor Blue Print

Šijeme na míru a to nás baví. #MadeInStraznice

Poduškou to začalo a první modelkou se před lety stala výletní loď Jitka se svými podsedáky, vzbudily jsme zájem u návstěvníků v přístavu o modrotiskový vzor Kotva a proto v sortimentu dnes najdete tuniky s osobitým tiskem, šátky, kabelky, šortky, míšu Kotvičku a dnes tak aktuální textilní nákupní tašky Kotva s modrým příběhem pro zelenou ekologii.

Nejoblíbenějším produktem se stal cestovatelský šátek na ruku a hlavu dá se také použit na sepnutí vlasů, lidé posílají své fotografie z celého světa kam si s sebou berou tento praktický talisman z domoviny.

Story na konec #cestovatelskýšátek

https://ceskavmalajsii.cz/david-s-cestovatelskym-satkem-napric-asii/

Kamenný obchod

Česká výroba s příběhem a tradicí.

Šiřte tradiční výrobu s námi, nabídněte výrobky Kotva ve svém obchodě nebo prostřednictvím affiliate odkazu.  

Neváhejte nás kontaktovat, připravili jsme pro vás výhodné podmínky spolupráce šíření tradice modrotisku.

Navštivte nás v přístavu

STRÁŽNICE

Adresa

Rybářská 1228 Strážnice 69662

Květen - Říjen 2019

Pondělí - Neděle

9:00 - 16:30

V.I.P SHOPING GSM: 730669970

Kontakt

Sledujte nás #mojekotva